GENÇLİK KAMP TURLARI

20 ŞUBAT ŞİRİNCE

ŞİRİNCE – NAZARKÖY – ALAŞ KAZAK

 VADİSİ TURU

20 ŞUBAT  PAZAR BULUŞMA YERİMİZ OLAN BAYRAMYERİ ULU CAMİ ÖNÜNDEN 06:30’da HAREKET EDİYORUZ.

* KAHVALTI ( SERPME ) *

* ŞİRİNCE *
- Yeşil zeytinliklerin, mis kokulu meyve ağaçlarının çevrelediği tepelerin ardındaki Şirince, İzmir‘in en popüler köylerinden. Meyve aromalı şarapları, meşhur kumda Türk kahvesi, gözlemesi, konsept butik otelleri, dillere destan Matematik Köyü ve köye hayat veren Nişanyan Evleri ile Ege Bölgesi‘nin en önemli ziyaret rotalarından biri.
*NAZARKÖY*
-Yaşayan kültür hazinesi: nazar boncuğunun Türkiye’deki son üretim yerlerinden biri olan bu şirin köyümüz Kemalpaşa-Torbalı Yolu üzerinde yoldan 1 km içeride Nif dağının yamacında kurulmuştur. Engebeli bir arazide kurulan Nazar Köy dar sokaklarıyla iki kenarına yerleştirilen evler arasında basit yapılarıyla ve isli görünümüyle Göz Boncuğu Atölyeleriyle dikkat çekmektedir.
Bu şirin köy 400 nüfusludur. Geçim kaynağı tarım, hayvancılık ve göz boncuğudur. Köy dere yatağında kurulmasında dolayı Kurudere ismini almış ancak tarihi, el emeği göz nuru göz boncuğu imalatından dolayı 20.03.2007 günü Bakanlık onayı ile Nazar Köy olarak değiştirilmiştir.
* ÖĞLE YEMEĞİ ( SERBEST ) *
* ALAŞ KAZAK VADİSİ KIMIZ AT ÇİFTLİĞİ *
-Kımız Çiftliği, Nif Dağı'nın eteklerinde zeytin, çam ve çok çeşitli meyve ağaçlarından oluşan yemyeşil bir ormanın yanı başında. Hemen arkasında Nazarköy(Savanda) Kanyonu, karşısında Mahmut Dağı görünüyor. Şirzat Doğru'nun Orta Asya Türk kültürünü yaşatmak amacıyla kurduğu çiftlik, İzmirlilerin hafta sonu hoşça vakit geçirebilecekleri özel bir mekan.
* AKŞAM YEMEĞİ ( SERBEST ) *
* *Denizli’ye Dönüş
*- Keyifli ve huzurlu geçen dönüş yolculuğumuzun sonrasında Denizli'ye dönüyor, siz değerli misafirlerimizi aldığımız kalkış noktasına bırakıyor ve bir daha ki Mustafa Namlı Turizm organizasyonlarında buluşmak üzere misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

* KİŞİ BAŞI: 190 TL

*FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ;

- ULAŞIM
- ARAÇİÇİ İKRAMLAR
- TÜRSAB TUR GÜVENCESİ
- KAHVALTI
- REHBERLİK HİZMETİ

*FİYATIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ;
- ÖĞLE YEMEĞİ
- AKŞAM YEMEĞİ
- MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETİ

NOT: Araçlarımız Katılım Sağlayacak Yolcu Sayısına Göre Belirlenmektedir.
Turlarımız kişi sayısına göre 19 kişilik Mercedes Sprinter 31 kişilik Otokar Sultan , 46 kişilik Mercedes Travego, 50 - 55 kişilik Temsa Safir araçlarla gerçekleştirilir

yükleniyor..