GENÇLİK KAMP TURLARI

4-5 ARALIK İSTANBUL TURU

    İSTANBUL TURU

(4-5 ARALIK )

  1. GÜN

3 ARALIK CUMA 23:00'da Denizli’den siz değerli misafirlerimizle Ulucamii önünden  hareket ediyoruz. Uygun molalarımız ile birlikte sabah saatlerinde İstanbul’a varıyoruz.
Çamlıca'da alacağımız kahvaltıyla birlikte sonrasında Kız Kulesi'ne karşı fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında aracımızla tarihi yarım ada turumuza başlıyoruz. Bizi karşılayan rehberimizle birlikte Sultan Ahmet Meydanına geçiyoruz. Sultan Ahmet Camii, Ayasofya Müzesi ve 400 yıl boyunca Osmanlı Sultanlarına konutluk etmiş Topkapı Sarayını ve Kutsal Emanetleri rehber anlatımıyla birlikte geziyor ve bu arada Meşhur Sultan Ahmet Köftecisi'nde öğle yemeğimizi alıyoruz.
Sonrasında grubumuz ile birlikte Cankurtaran bölgesine iniyor ve bizi bekleyen otobüsümüze yerleşip Eyüp'e doğru seyahat ediyoruz.
Eyüp'e vardığımızda Eyüp Sultan ziyaretimizi yapıyor ve Pierre Lotti tepesine çıkıyoruz. Burada ki molamız ardından tekrar aracımızda buluşuyor ve otelimize geçiyoruz.
2.GÜN :
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Atamızın son zamanlarını geçirdiği ve hayata gözlerini yumduğu mimarlık harikası Dolmabahçe Sarayına geçiyoruz. Sarayın selamlık bölümünü, atamızın odasını, çalışma salonunu, kristal merdivenler, imparator kapısı ve mavi salon görülmeye değer yerlerden.
Dolmabahçe ziyaretimizden sonra Emin önüne geçiyoruz ve bize özel olan teknemizle yaklaşık 2 saat sürecek olan boğaz turumuza başlıyoruz. Kız kulesini ve boğazın iki tarafında bulunan tarihi mimari yapıları seyrediyoruz. Bu sırada teknemizde öğle yemeğimizi de alıyoruz.
Sonrasında aracımıza biniyor ve Üsküdar üzerinden kız kulesini karadan da görerek Kurtköy mevkiindeki Viaport Avm ye geçiyoruz ve burada 2 saat kadar alışveriş için serbest zaman veriyoruz.
Serbest zamanımızın ardından uygun molalar ve ikramlarımız ile birlikte Denizli'ye doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.
Buluştuğumuz nokta olan Ulu Camii önünde bir sonraki MUSTAFA NAMLI TURİZM organizasyonunda buluşmak siz değerli misafirlerimizle ayrılıyoruz.. </h4></div>
    <div class=
yükleniyor..