GENÇLİK KAMP TURLARI

6 ŞUBAT DAVRAZ KAYAK MERKEZİ

DAVRAZ KAYAK MERKEZİ & EĞİRDİR GÖLÜ TURU

Siz değerli misafirlerimizle 07:00’de Bayramyeri Ulu Cami önünde buluşarak hareket ederek Isparta-Davraz & Eğirdir Turu yolculuğumuza başlıyoruz.

·         Kahvaltı ( Tabak Kahvaltı )

·         DAVRAZ DAĞI & KAYAK MERKEZİ

Davraz Dağı, Isparta Ovası boyunca yükselen bir dağdır. Kendine özel kültürü, yemekleri, gelenek ve görenekleri ile Isparta denilince akla ilk gelenlerden biri de elbette ki Davraz Dağı üzerinde bulunan Davraz Kayak Merkezi’dir. Davraz kayak merkezi, Antalya’ya yakın olması ile gelişime elverişli bir yapıya sahip olmaktadır. Hem kış sporu hem de dağ sporu sevenlerin son zamanlarda sıklıkla tercih ettiği rotalardan biridir. Tertemiz ve mis gibi doğası ile şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlerin kendini attıkları bir mekan haline gelmiştir.
Kayak merkezinde uzunluğu 1211 metre olan ve saatte 1.000 kişi taşıma kapasiteli bir adet telesiyej, uzunluğu 936 metre olan ve saatte 800 kişi taşıma kapasiteli bir adet telesiyej olmak üzere toplamda 2 adet telesiyej bulunmaktadır. Ayrıca 624 metre uzunluğunda saatte 800 kişi taşıma kapasiteli bir adet teleski ve 300 metre uzunluğunda 2 adet babylift bulunmaktadır.
İlk telesiyej (1211 metre uzunluğundaki) iki kişilik iskemleye sahiptir ve 1674 metrede başlayıp 1961 metrede bitmektedir.
 İkinci telesiyej ise iki kişilik iskemleye sahiptir ve 1961 metrede başlayıp 2150 metrede bitmektedir.
 Bir diğer taşıma aracı olan teleski ise 1961 metrede başlayıp 2150 metreye kayarak çıkma imkanı sunmaktadır.

·         Öğle Yemeği ( Mangalda  Sucuk Ekmek + İçecek )

·         YEDİ RENKLİ EĞİRDİR GÖLÜ

Eğirdir GölüIsparta ili sınırları içinde yer almakta ve Göller Bölgesinin en büyük doğal zenginliklerinin başında gelmektedir. Kuzey - güney uzanımlı büyük bir çöküntü alanının kuzey sınırında oluşmuş tektonik bir göl olan Eğirdir Gölü, 482 Km2 yüzölçümü ile Türkiye`nin 4. büyük gölüdür. Deniz seviyesinden yaklaşık 917 metre yükseklikte bulunan göl, ortalama 14 metre derinliğe sahip olup en derin noktası 16,5 metre cıvarındadır. Kuzey - güney uzunluğu 50 km olan gölün, doğu - batı genişliği 3 - 15 kilometre arasında değişmektedir. Gölün kuzey tarafına doğru hoyran boğazıyla ayrılan ve daha küçük bir alanı kaplayan bölümüne Hoyran Gölü, güneyde kalan büyük bölüme ise Eğirdir Gölü denilmektedir. Genelde camgöbeği renginde olan göl; bazı gün ve saatlerde değişik renklere büründüğü için halk arasında yedi renkli olarak anılmaktadır. Eğirdir Gölünde birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

·         Akşam Yemeği ( Ekstra )

·         Keyifli ve huzurlu geçen dönüş yolculuğumuzun sonrasında Denizli'ye dönüyor, siz değerli misafirlerimizi aldığımız kalkış noktasına bırakıyor ve bir dahaki Mustafa Namlı Turizm organizasyonlarında buluşmak üzere misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

 

KİŞİ BAŞI: 230 TL

·         Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetlerimiz;

-          Ulaşım

-          Araç içi İkramlar

-          Kahvaltı

-          Öğle Yemeği ( Mangalda Sucuk Ekmek + İçecek )

·         Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetlerimiz;

-          Akşam Yemeği

-          Telesiyej & Kızak Bileti

-          Giriş Ücretleri

NOT: ARAÇLARIMIZ KATILIM SAĞLAYACAK YOLCU SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR.
Turlarımız kişi sayısına göre 19 kişilik Mercedes Sprinter 31 kişilik Otokar Sultan , 46 kişilik Mercedes Travego, 50 - 55 kişilik Temsa Safir araçlarla gerçekleştirilir.

 

İLETİŞİM: 0530 147 9577 – 0532 302 7680


yükleniyor..